TOP zájezdy – vybrali jsme nejlepší dovolenkové zájezdy

Chcete si užít pěknou dovolenou, ale stále vybíráte? Vybrali jsme pro vás nej – nejlevnější, nejzajímavější, nejkrásnější a nejlepší zájezdy z českých cestovních kanceláří, kde stojí za to strávit dovolenou. V seznamu najdete first i last minute, ale i zajímavé zájezdy během sezóny.

Obsah pravidelně aktualizujeme, protože se ceny zájezdů a kapacita mění. Snažíme se vybírat zájezdy různých typů tak, aby odpovídali požadavků široké skupině lidí, ať už cestujete s dětmi, chcete zažít adrenalin nebo relax, tak věříme, že si vyberete.

Pokud vás některý ze zájezdů zaujme, tak doporučujeme dovolenou objednat co nejdříve, protože se cena se může zvýšit nebo zájezd vyprodat. Ceny jsou uvedené za osobu a mohou se změnit. Kliknutím na „Zobrazit zájezd“ budete přesměrováni na českou cestovní kancelář, která zájezd poskytuje a zobrazí se vám aktuální cena a dostupnost. Na příslušné stránce se dočtete i více informací a případně můžete zájezd i objednat. Tak hurá do putování světem!

Často kladené otázky (FAQ)

Jaké zájezdy v seznamu naleznu?

Jak jsme zmínili v úvodu, tak se snažíme hledat zájezdy pro širokou škálu lidí a různé destinace. Zájezdy jsou přes české cestovní kanceláře (nejčastěji Exim tours, Blue-Style, Fischer a Čedok). Naleznete zde zájezdy jak pro jednotlivce, páry, rodiny, ale i skupiny. Co se týká destinací, tak nejčastěji se objevuje Egypt, Tunisko, Řecko, Španělsko a Maledivy, ale to neznamená, že v seznamu nemůžete najít i jiné destinace jako jsou Dominikánská republika, Panama, Seychely, Omán, Kapverdy a další… Tyto zájezdy bývají většinou dražší, zájem o ně je i nižší a najít je v „příjemné cenové nabídce“ bývá problém, proto se objevují zřídka.

Podle jakých kritérií zájezdy vybíráte?

Kritérii pro zařazení do seznamu je několik – cena hraje jednu z klíčových rolí, ale nikoliv na úkor kvality. Nechceme vám nabízet nejlevnější zájezdy, ale alespoň „zlatou střední cestu“, ať z vaší dovolené či zájezdu převládají pozitivní zážitky a dojmy. Poté vybíráme destinaci, nabídku zájezdu (strava, Wi-Fi, pláž, vzdálenosti a další…) a také kontrolujeme recenze hotelu, abychom vám doporučili hotel odpovídající ceně zájezdu. V poslední řadě mrkneme na možné výlety v oblasti vašeho hotelu či resortu, ať nemusíte všechny dny trávit na hotelu(,ale můžete).

Informace o zájezdu, které uvádíte nejsou aktuální

Informace, které uvádíme k zájezdu – cena, počet nocí, termín a odletové letiště uvádíme v době přidání zájezdu. Údaje se samozřejmě mohou změnit – zájezd se může vyprodat, zlevnit, zdražit nebo změnit letiště… Aktuální informace se vám zobrazí po kliknutí na „Zobrazit zájezd“. Pokud se některý z údajů změní – např. cena, tak máte alespoň představu zda-li se zájezd zlevnil či zdražil. Tyto informace kontrolujeme a snažíme se je držet aktuální, ale mohou se změnit, proto si je vždy ověřte kliknutím na Zobrazit zájezd.

Jak často nabídku zájezdů aktualizujete?

Nabídku zájezdů se snažíme držet aktuální, ale jak jsme zmínili v úvodu, tak vzhledem k atraktivitě jednotlivých zájezdů to úplně možné není je dost možné, že se může změnit cena nebo dostupnost zájezdu. Nabídku zájezdů aktualizujeme nepravidelně, záleží na období – v období first minute a last minute bude atraktivních nabídek více a naopak v období turistické sezóny méně. Nabídku se snažíme aktualizovat nejpozději jednou za čtrnáct dní.

Jak si mohu zájezd zakoupit?

Pokud vás některý ze zájezdů, který jsme vybrali zaujal, tak stačí kliknout na „Zobrazit zájezd“ a budete přesměrováni na oficiální webové stránky české cestovní kanceláře, která zájezd nabízí. Zde si přečtěte všechny informace, které jsou dostupné a pokud o zájezd máte stále zájem, tak se u zájezdu vždy nachází tlačítko „Mám zájem“ nebo podobně znějící. Zájezd můžete buďto koupit online nebo často nezávazně rezervovat. Zbylé kroky vám budou oznámeny během objednání či rezervace zájezdu. Přejeme příjemné putování světem! 🙂

…a teď už seznam zájezdů

Embudu Village, Maledivy

Embudu Village

Hned první zájezd a hned celkem bomba…. To byla.. zájezd se již trochu zdražil, ale i tak za to ještě stojí, tak ho v seznamu zatím ještě chvíli necháme… -> Maledivy, plná penze, ubytování Beach Bungalov… víc slyšet nepotřebujete, že?

Cena zájezdu je 48 190 Kč za 7 nocí.
Termín je 2. 12. 2023 – 11. 12. 2023

Zobrazit zájezd

Xoria Deluxe, Turecko

Xoria Deluxe

Na podzim v roce 2024 do Turecka? Noo.. a proč ne? 5* hotel, all-inclusive a pokud se rádi „otužujete“, tak i moře pro vás bude příjemné a cena? Bezkonkureční.

Cena zájezdu je 16 030 za 7 nocí.
Termín je 13. 10. 2024 – 20. 10. 2024

Zobrazit zájezd

Premier Residences Phu Quoc Emerald Bay Managed by Accor, Vietnam

Premier Residences Phu Quoc Emerald Bay Managed by Accor

A co něco netradičního jako je Vietnam? V ceně zájezdu je sice pouze snídaně, ale hotel má 5*, takže dojem z resortu bude určitě příjemný a můžete vyrazit poznávat místní kulturu.. Pokud se do Vietnamu netroufáte sami, tak tohle je ideální řešení.

Cena zájezdu je 12 490 za 7 nocí.
Termín je 7.12. 2023 – 15.12.2023
Odlet z Prahy.

Zobrazit zájezd

Eli Hotel, Itálie

Eli Hotel

Do Itálie se moc k moři nejezdí, ale najdou se i lidé, kteří tento zážitek chtějí zažít. My jsme pro vás vybrali hotel Eli, kde je stravování formou polopenze a hotel má krásné čtyři hvězdy. Nicméně pokud vás zajímá hlavně podmořský svět a teplo, tak raději volte jiné destinace, např. Egypt.

Cena zájezdu je 20 860 za 7 nocí.

Termín zájezdu je 9. 6. 2024 – 16.16.2024
Odlet z Prahy.

Zobrazit zájezd

Laguna Beach, Bulharsko

Laguna Beach

Chcete dobrou cenu, být u moře a zůstat v Evropě? Tak máte vybráno. Nevýhodou může být promo pokoj, ale.. jak říkáme – opravdu na dovolené budete trávit čas na pokoji? Doufáme, že času na pokoji budete minimum. Odlet je z Ostrovy a jídlo je All-inclusive, tak šťastný let!

Cena zájezdu je 14 210 Kč za 7 nocí.
Termín je 11. 6. 2024 – 18. 6. 2024
Odlet z Prahy.

Zobrazit zájezd

Korumar De Luxe, Turecko

Korumar Hotel De Luxe

Turecko v květnu? Proč ne? Hotel má pět hvězd, tak jako už je v Turecku standardem, tak stravování formou all-inclusive.

Cena zájezdu je 23 810 Kč za 7 nocí.
Termín je 30. 5. 2024 – 6. 6. 2024
Odlet z Prahy.

Zobrazit zájezd

Labranda Club Makadi, Egypt

Labranda Club Makadi

Zájezdy na rok 2024 výrazně podražili, což není příjemná zpráva, ale kdo hledá, ten najde! Tento hotel nám přijde přijatelný, all-inclusive, tak jak to máme rádi. Moře ihned vedle hotelu, ubytování si troufáme nazvat skromnější, ale do Egypta letíte kvůli moři ne? Tak putujte světem!

Cena zájezdu je 17 760 Kč za 7 nocí.
Termín je 30. 05. 2024 – 6. 6. 2024
Odlet je z Pardubic.

Zobrazit zájezd

Bel Air Azur Resort, Egypt

Bel Air Azur Resort

Egypt v lednu za přijatelnou cenu, all inclusive, tak jak to máte rádi a 7 nocí. Resort se nachází v Hurghadě je pouze pro dospělé, takže nic pro rodiny, ale zase to mohou ocenit bezdětné páry a je zde písečná pláž s korálem. Takže nezapomeňte pomůcky k potápění a šnorchlování!
PS. Nezapomeňte, že i v lednu je v Egyptě více než přijatelné počasí.

Cena zájezdu je 14 690 Kč za 7 nocí.
Termín je 13. 1. 2024 – 20. 1. 2024

Zobrazit zájezd

LUNA, Bulharsko

Luna

Chcete něco levného? Tak tohle bude to pravé ořechové! Bulharsko patří k těm levnějším destinacím, ale to nutně neznamená, že si dovolenou neužijete.. záleží jaké máte nároky. V tomto zájezdu budete ubytování ve 4* hotelu s polopenzí – přímo před pláží.. to zní dobře ne? … a ještě mrkněte na tu cenu!

Cena zájezdu je 11 2700 Kč za 7 nocí.
Termín je 9. 6. 2024 – 16. 6. 2024

Zobrazit zájezd

Park Rotana Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Park Rotana Abu Dhabi

Nechcete dovolenou u moře? I na takové myslíme. Tento moderní hotel se nachází v městské části a je zde stravování formou all-inclusive. Pláž je vzdálená 15 kilometrů, ale v hotelu máte pokoj i bar a osobně si myslíme, že se v arabských emirátech určitě nudit nebudete.

Cena zájezdu je 20 290 Kč za 7 nocí.
Termín je 4. 4. 2024 – 11. 4. 2023

Zobrazit zájezd

Diamonds Dream of Africa, Keňa

Diamonds Dream of Africa

Chvilku jsme přemýšleli zda-li zájezd přidat, ale je tady. Cena je trochu vyšší, ale jedná se o exkluzivní a velmi zajímavou destinaci – Keňu!

Cena je 52 470 Kč za 9 nocí.
Termín je od 27. 11. 2023 – 2. 12. 2023.

Zobrazit zájezd

Máte nějaký dotaz k zájezdu nebo potřebujete pomoci s výběrem?
Rádi vám poradíme. Ozvěte se nám na email info@putovanisvetem.cz

Rádi bychom připomněli, že nejsme žádná cestovní kancelář ani agentura.
Jsme cestovatelský blog – Putování Světem, který přináší tipy na výlety, kvízy a informace a zajímavosti ze světa.
Žádný z uvedených zájezdů neposkytujeme.
Jedná se pouze o seznam tipů pro vaši dovolenou.

Sdílejte článek na sociálních sítích

Reklama

Komentujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *