Cestuj s námi a objevuj nová místa každý den

TOP zájezdy – vybrali jsme nejlepší dovolenkové zájezdy

Chcete si užít pěknou dovolenou, ale stále vybíráte? Vybrali jsme pro vás nej – nejlevnější, nejzajímavější, nejkrásnější a nejlepší zájezdy z českých cestovních kanceláří, kde stojí za to strávit dovolenou. V seznamu najdete first i last minute, ale i zajímavé zájezdy během sezóny.

Obsah pravidelně aktualizujeme, protože se ceny zájezdů a kapacita mění. Snažíme se vybírat zájezdy různých typů tak, aby odpovídali požadavků široké skupině lidí, ať už cestujete s dětmi, chcete zažít adrenalin nebo relax, tak věříme, že si vyberete.

Pokud vás některý ze zájezdů zaujme, tak doporučujeme dovolenou objednat co nejdříve, protože se cena se může zvýšit nebo zájezd vyprodat. Ceny jsou uvedené za osobu a mohou se změnit. Kliknutím na „Zobrazit zájezd“ budete přesměrováni na českou cestovní kancelář, která zájezd poskytuje a zobrazí se vám aktuální cena a dostupnost. Na příslušné stránce se dočtete i více informací a případně můžete zájezd i objednat. Tak hurá do putování světem!

Last minute – zájezdy na poslední chvíli

Pokud vás nezajímá náš seznam TOP zájezdů a rádi cestujete formou last minute, tedy na poslední chvíli za zvýhodněné ceny, tak níže máte odkazy na last minute u všech velkých českých cestovních kancelářích.

Čedok – last minute | Fischer – last minute | Exim tours – last minute | Blue-Style – last minute

Pokud kliknete na název cestovní kanceláře, tak budete přesměrováni na zájezdy formou last minute a pak už stačí vybrat zájezd a hurá do světa!

Často kladené otázky (FAQ)

Jaké zájezdy v seznamu naleznu?

Jak jsme zmínili v úvodu, tak se snažíme hledat zájezdy pro širokou škálu lidí a různé destinace. Zájezdy jsou přes české cestovní kanceláře (nejčastěji Exim tours, Blue-Style, Fischer a Čedok). Naleznete zde zájezdy jak pro jednotlivce, páry, rodiny, ale i skupiny. Co se týká destinací, tak nejčastěji se objevuje Egypt, Tunisko, Turecko, Řecko, Španělsko a Maledivy, ale to neznamená, že v seznamu nemůžete najít i jiné destinace jako jsou Dominikánská republika, Panama, Seychely, Omán, Kapverdy a další… Tyto zájezdy bývají většinou dražší, zájem o ně je i nižší a najít je v „příjemné cenové nabídce“ bývá problém, proto se objevují méně.

Podle jakých kritérií zájezdy vybíráte?

Kritérii pro zařazení do seznamu je několik – cena hraje jednu z klíčových rolí, ale nikoliv na úkor kvality. Nechceme vám nabízet nejlevnější zájezdy, ale alespoň „zlatou střední cestu“, ať z vaší dovolené či zájezdu převládají pozitivní zážitky a dojmy. Poté vybíráme destinaci, nabídku zájezdu (strava, Wi-Fi, pláž, vzdálenosti a další…) a také kontrolujeme recenze hotelu, abychom vám doporučili hotel odpovídající ceně zájezdu. V poslední řadě mrkneme na možné výlety v oblasti vašeho hotelu či resortu, ať nemusíte všechny dny trávit na hotelu(,ale můžete).

Informace o zájezdu, které uvádíte nejsou aktuální

Informace, které uvádíme k zájezdu – cena, počet nocí, termín a odletové letiště uvádíme v době přidání zájezdu. Údaje se samozřejmě mohou změnit – zájezd se může vyprodat, zlevnit, zdražit nebo změnit letiště… Aktuální informace se vám zobrazí po kliknutí na „Zobrazit zájezd“. Pokud se některý z údajů změní – např. cena, tak máte alespoň představu zda-li se zájezd zlevnil či zdražil. Tyto informace kontrolujeme a snažíme se je držet aktuální, ale mohou se změnit, proto si je vždy ověřte kliknutím na Zobrazit zájezd.

Jak často nabídku zájezdů aktualizujete?

Nabídku zájezdů se snažíme držet aktuální, ale jak jsme zmínili v úvodu, tak vzhledem k atraktivitě jednotlivých zájezdů to úplně možné není je dost možné, že se může změnit cena nebo dostupnost zájezdu. Nabídku zájezdů aktualizujeme nepravidelně, záleží na období – v období first minute a last minute bude atraktivních nabídek více a naopak v období turistické sezóny méně. Nabídku se snažíme aktualizovat většinou jednou za čtrnáct dní.

Jak si mohu zájezd zakoupit?

Pokud vás některý ze zájezdů, který jsme vybrali zaujal, tak stačí kliknout na „Zobrazit zájezd“ a budete přesměrováni na oficiální webové stránky české cestovní kanceláře, která zájezd nabízí. Zde si přečtěte všechny informace, které jsou dostupné a pokud o zájezd máte stále zájem, tak se u zájezdu vždy nachází tlačítko „Mám zájem“ nebo podobně znějící. Zájezd můžete buďto koupit online nebo často nezávazně rezervovat. Zbylé kroky vám budou oznámeny během objednání či rezervace zájezdu. Přejeme příjemné putování světem! 🙂

Jaké jsou výhody a nevýhody s cestováním skrze cestovní kanceláře?

Odpovědět na tuto otázku se nedá jenom, tak pár slovy, proto jsme museli vytvořit článek ve kterém vám výhody a nevýhody cestovních kanceláří objasníme.

….a teď už seznam zájezdů

Embudu Village, Maledivy

Embudu Village

Hned první zájezd a hned celkem bomba…. To byla.. zájezd se již trochu zdražil, ale i tak za to ještě (možná?) stojí, tak ho v seznamu zatím ještě chvíli necháme… -> Maledivy, plná penze, ubytování Beach Bungalov… víc slyšet nepotřebujete, že?

Cena zájezdu je 54 340 Kč za 7 nocí.
Termín je 19. 4. 2024 – 27. 4. 2024

Zobrazit zájezd

Xoria Deluxe, Turecko

Xoria Deluxe

Na podzim v roce 2024 do Turecka? Noo.. a proč ne? 5* hotel, all-inclusive a pokud se rádi „otužujete“, tak i moře pro vás bude příjemné a cena? Bezkonkureční.

Cena zájezdu je 16 030 za 7 nocí.
Termín je 13. 10. 2024 – 20. 10. 2024

Zobrazit zájezd

Xanadu Makadi Bay, Egypt

Xanadu Makadi Bay

Egypt je velmi oblíbená turistická destinace. Taky proč by ne, že? Troufám si říct, že se jedná o levnou zemi s velmi krásným podmořským světem, občerstvení je zde většinou formou all-inclusive. Tento hotel vám nabízí dokonce stravu All Inclusive Ultra a má pět hvězd.

Cena zájezdu je 23 610 za 7 nocí.
Termín je 2.5. 2024 – 9.5.2024
Odlet z Pardubic.

Zobrazit zájezd

Eli Hotel, Itálie

Eli Hotel

Do Itálie se moc k moři nejezdí, ale najdou se i lidé, kteří tento zážitek chtějí zažít. My jsme pro vás vybrali hotel Eli, kde je stravování formou polopenze a hotel má krásné čtyři hvězdy. Nicméně pokud vás zajímá hlavně podmořský svět a teplo, tak raději volte jiné destinace, např. Egypt.

Cena zájezdu je 19 990 za 7 nocí.

Termín zájezdu je 9. 6. 2024 – 16.16.2024
Odlet z Prahy.

Zobrazit zájezd

Sandy Beach, Bulharsko

Sandy Beach

Chcete dobrou cenu, být u moře a zůstat v Evropě? Tak máte vybráno. Nevýhodou může být promo pokoj, ale.. jak říkáme – opravdu na dovolené budete trávit čas na pokoji? Doufáme, že času na pokoji budete minimum. Stravování je All-inclusive, tak šťastný let!

Cena zájezdu je 13 260 Kč za 7 nocí.
Termín je 8. 6. 2024 – 15. 6. 2024
Odlet z Prahy.

Zobrazit zájezd

Korumar De Luxe, Turecko

Korumar Hotel De Luxe

Turecko v květnu? Proč ne? Hotel má pět hvězd, tak jako už je v Turecku standardem, tak stravování formou all-inclusive.

Cena zájezdu je 23 810 Kč za 7 nocí.
Termín je 30. 5. 2024 – 6. 6. 2024
Odlet z Prahy.

Zobrazit zájezd

Hotel Baia Salima Kemer, Turecko

Hotel Baia Salima Kemer

Zájezd je sice pouze na 4 noci, ale pokud máte málo dovolené v zaměstnání a nebo nedostatek času a chcete pouze chvíli k moři, tak tohle bude ideální. (Ultra!) All-inclusive, tak jak to máme rádi. Moře ihned vedle hotelu, hotel má pět hvězd… takže na co čekáte? Hurá objednat a balit zavazadla!

Cena zájezdu je 19 390 Kč za 4 noci.
Termín je 15. 05. 2024 – 19. 5. 2024
Odlet je z Prahy.

Zobrazit zájezd

Bel Air Azur Resort, Egypt

Bel Air Azur Resort

Egypt v únoru za přijatelnou cenu, all inclusive, tak jak to máte rádi a 7 nocí. Resort se nachází v Hurghadě je pouze pro dospělé, takže nic pro rodiny, ale zase to mohou ocenit bezdětné páry a je zde písečná pláž s korálem. Takže nezapomeňte pomůcky k potápění a šnorchlování!
PS. Nezapomeňte, že i v únoru je v Egyptě více než přijatelné počasí.

Cena zájezdu je 14 390 Kč za 7 nocí.
Termín je 22. 3. 2024 – 29. 3. 2024

Zobrazit zájezd

LUNA, Bulharsko

Luna

Chcete něco levného? Tak tohle bude to pravé ořechové! Bulharsko patří k těm levnějším destinacím, ale to nutně neznamená, že si dovolenou neužijete.. záleží jaké máte nároky. V tomto zájezdu budete ubytování ve 4* hotelu s polopenzí – přímo před pláží.. to zní dobře ne? … a ještě mrkněte na tu cenu!

Cena zájezdu je 13 090 Kč za 7 nocí.
Termín je 9. 6. 2024 – 16. 6. 2024

Zobrazit zájezd

Park Rotana Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Park Rotana Abu Dhabi

Nechcete dovolenou u moře? I na takové myslíme. Tento moderní hotel se nachází v městské části a je zde stravování formou all-inclusive. Pláž je vzdálená 15 kilometrů, ale v hotelu máte pokoj i bar a osobně si myslíme, že se v arabských emirátech určitě nudit nebudete.

Cena zájezdu je 19 190 Kč za 7 nocí.
Termín je 3. 4. 2024 – 11. 4. 2023

Zobrazit zájezd

Catalonia Yucatán Beach, Mexiko

Catalonia Yucat�n Beach

Na závěr co si dáme něco luxusnějšího. Co vy na to? Výlet přes oceán až do Mexika do čtyřhvězdičkového hotelu pokud jste milovníci jídla, tak vás určitě potěší počet a typ restaurací v hotelu – bufetová, italská, mexická, burger, asijská. Hotel vypadá moc krásně a je přímo u moře..

Cena je 40 790 Kč za 9 nocí.
Termín je od 12. 5. 2024 – 22. 5. 2024.

Zobrazit zájezd

Nejlepší resorty

Nezaujal vás náš výběr TOP zájezdů? Nevadí! Níže jsme pro vás vybrali TOP 5 nejoblíbenějších resortů (letovisko) v dané zemi. Seznam otevřete kliknutím na název příslušné země.


Vybrat nejoblíbenější resorty nebylo úplně jednoduché, protože každý srovnávač resortů nabízel odlišné hotely, tak jsme se vybrali zlatý střed. Věříme, že vás nějaký resort zaujme nebo alespoň inspiruje.


Pokud kliknete na název resortu (modré písmo), tak budete přesměrováni na cestovní kancelář, která dovolenou na daný resort nabízí, kde si můžete ověřit dostupnost zájezdu, zjistit více informací a případně i dovolenou objednat.

Egypt

Hotel Rixos Premium Sharm Resort
Hotel Sunrise Holidays Resort
Hotel Steigenberger Makadi
Hotel Malikia Beach Resort Abu Dabbab
Hotel Steigenberger Makadi

Maroko

Hotel Riu Tikida Dunas
Hotel Atlas Amadil Beach
Hotel Les Dunes D’or
Riu Palace Tikida Agadir
Iberostar Founty Beach

Další země připravujeme..

Máte nějaký dotaz k zájezdu nebo potřebujete pomoci s výběrem?
Rádi vám poradíme. Ozvěte se nám na email info@putovanisvetem.cz

Rádi bychom připomněli, že nejsme žádná cestovní kancelář ani agentura.
Jsme cestovatelský blog – Putování Světem, který přináší tipy na výlety, kvízy a zajímavosti ze světa.
Žádný z uvedených zájezdů neposkytujeme a za uvedené údaje nezodpovídáme.
Jedná se pouze o inspirativní seznam tipů pro vaši dovolenou.


Ceny, dostupnost a další uvedené informace se mohou lišit. Aktuálnost a správnost údajů si ověříte kliknutím na „Zobrazit zájezd“, kde budete přesměrování na oficiální web cestovní kanceláře a v případě zájmu můžete také zájezd zakoupit.

Sdílejte článek na sociálních sítích

Další zajímavé články

Reklama

Komentáře

Komentujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *