Cestuj s námi a objevuj nová místa každý den

5 nejkrásnějších pláží na Bali

Představte si bílý písek, azurové moře, rozlehlé palmové háje a úchvatné sluneční západy. To vše a ještě mnohem víc vás čeká na ostrově Bali, jednom z nejkrásnějších tropických rájů na světě. Bali není jen o kultuře a duchovnosti, ale také o nádherných plážích, které lákají turisty z celého světa. Připojte se k nám na virtuální cestě po nejkrásnějších plážích Bali a objevte to nejlepší, co tento ostrov nabízí.

Pláž Uluwatu

Foto: pixabay.com

Pláž Uluwatu, leží na jižním pobřeží ostrova Bali, je jednou z nejznámějších a nejnavštěvovanějších pláží tohoto tropického ráje. Je oblíbená nejen mezi surfaři, kteří sem míří za skvělými vlnami, ale také mezi návštěvníky, kteří si chtějí užít krásné slunečné dny na pláži obklopeni nádhernou přírodou.

Pláž Uluwatu je proslulá svými dramatickými skalními útesy, které se tyčí nad azurovým mořem. Tato neuvěřitelně malebná kulisa vytváří jedinečnou atmosféru a nabízí úžasná místa pro pozorování slunečního západu. Každý večer se na pláži Uluwatu shromažďují lidé, aby obdivovali neuvěřitelně krásný pohled na slunce, jak se pomalu skrývá za obzorem, zanechávajíc za sebou zlatavé odlesky na hladině moře.

Jestliže přemýšlíte, že byste se rádi naučili surfovat, tak vás potěšíme. Kolem pláže Uluwatu se nachází řada surfových škol a půjčoven vybavení, které vám pomohou vylepšit vaše dovednosti nebo vám poskytnou veškeré vybavení, které potřebujete. Můžete si také najmout instruktora, který vám pomůže zdolat tyto náročnější vlny a užít si zážitek z jízdy na surfovém prkně.

Pokud nejste fanoušky surfování, můžete si prostě užít relaxační den na pláži. Uluwatu nabízí měkký písek, který je ideální pro opalování a odpočinek. Můžete si pronajmout lehátko, osvěžit se chladivým koktejlem a nechat se hýčkat slunečními paprsky.

Nusa Dua

Foto: pixabay.com

Nusa Dua je fascinující destinace, která se nachází na jihu indonéského ostrova Bali. Jedním z nejvýraznějších prvků Nusa Dua jsou jeho nádherné pláže. Měkký bílý písek a azurově modré moře vytvářejí malebnou kulisu, která láká k opalování, relaxaci a vodním aktivitám. Pláže v Nusa Dua jsou dobře udržované, což vám zajistí příjemný dojem a čistotu.

Dalším lákadlem Nusa Dua je jeho bohatá nabídka luxusních hotelů, resortů a golfových hřišť. Tato oblast je známá svou exkluzivitou a nabízí prvotřídní ubytování, prvotřídní služby a širokou škálu aktivit pro své hosty. Mnoho hotelů v Nusa Dua disponuje také vlastními soukromými plážemi, bazény a wellness centry, kde si můžete dopřát relaxaci a opečování.

Nusa Dua je ideálním místem pro ty, kteří touží po spojení klidného pobytu na pláži, luxusu a kulturních zážitků.

Padang Padang

Foto: pixabay.com

Padang Padang je jedinečná pláž nacházející se na jihozápadním pobřeží ostrova Bali v Indonésii. Tato malebná pláž je obklopena vysokými útesy a tvoří idylickou scenérii pro milovníky přírody a surfování.

Pláž je známá svými písečnými plážemi, které jsou přístupné po schodech vedoucích přes útesy. Když se dostanete na pláž, uvítá vás nádherný pohled na bílý písek, jasně modré moře a zelené vegetační pozadí. Okolní útesy poskytují ochranu před větrem a vytvářejí vynikající podmínky pro surfování.

Pláž je proslulá svými vlnami, které přitahují surfaře z celého světa. Pláž je známá jako jedno z nejlepších surfových míst na Bali a hostí řadu mezinárodních surfařských soutěží. Vlny na Padang Padangu jsou výzvou pro pokročilé surfaře, ale existují také místa vhodná pro začátečníky, kteří se chtějí naučit surfovat.

Kromě surfování nabízí Padang Padang také další aktivity a zážitky. Můžete si zde pronajmout šnorchlovací vybavení a objevovat úchvatný podvodní svět kolem útesů.

Pláž Balangan

Balangan Beach Foto: www.thebalibible.com

Pláž Balangan je klenotem na jihozápadním pobřeží ostrova Bali v Indonésii. Tato malebná pláž láká návštěvníky svou neuvěřitelnou krásou, bílým pískem a azurově modrým mořem. Ostatně asi jako všechny pláže na Bali, proto bylo těžké najít pouze TOP 5 pláží.

Balangan je také oblíbená mezi surfaři díky svým dokonalým vlnám. Vlny na této pláži jsou známé svou konzistencí a velikostí, což přitahuje surfaře z celého světa, ale Balangan není jen o surfování. Pláž je také ideálním místem pro odpočinek, opalování a obdivování okouzlujícího panoramatu. Útesy, které obklopují pláž, vytvářejí malebnou kulisu a poskytují dokonalé místo pro romantické procházky a únik od každodenního shonu.

Na pláži Balangan najdete také několik plážových barů a restaurací, kde si můžete vychutnat osvěžující nápoj nebo si pochutnat na lahodných pokrmech. Relaxujte na lehátku, sledujte nekonečný oceán a nechte se unášet atmosférou tohoto jedinečného místa.

Pokud hledáte klidnou a krásnou pláž, kde se můžete oddávat slunečnímu svitu, poslouchat zvuky vln a prožívat poklidné chvíle, pláž Balangan je ideálním místem pro vás. Ponořte se do jejího kouzla a nechte se okouzlit jednou z nejkrásnějších pláží na Bali. Tak hurá do letadla!

Lovina Beach

Pláž Lovina Foto: Pixabay.com

Lovina Beach je malebná plážová destinace nacházející se na severním pobřeží ostrova Bali v Indonésii. Jedná se o oblíbenou turistickou lokalita je sice známá svým klidným a relaxačním prostředím, ale jak už víte „turistická lokalita“ a známý svým „klidem“ už nebude, tak klidná, ale určitě si zde odpočinete a užijete spoustu klidu.

Lovina Beach je výjimečná svou tmavou písčitou pláží, která vytváří kontrast s azurovým mořem a zářivým sluncem. Pláž je ideálním místem pro odpočinek, opalování a procházky po pobřeží. Je zde dostatek místa pro roztáhnutí ručníku a relaxaci pod palmami. Můžete si také pronajmout lehátka a slunečníky a buďto si číst nějakou zajímavou knihu nebo pouze relaxovat.

Lovina Beach je také známá svým bohatým podmořským světem a je oblíbeným místem pro potápění a šnorchlování. Můžete objevovat koralové útesy, pestré ryby a dokonce i delfíny, kteří se často vyskytují v okolních vodách. Můžete zde také provozovat mnoho vodních sportů.

Závěr

Na Bali se nachází mnoho úchvatných pláží, které lákají turisty z celého světa. Bylo těžké vybrat TOP 5, ale věříme, že jsme vybrali správně a motivujeme vás k putováním světem.

Bali vám nabízí dokonalý únik do tropického ráje, kde se můžete ponořit do nádherného prostředí a nechat se unášet atmosférou této exotické destinace. Bali má opravdu co nabídnout.

Sdílejte článek na sociálních sítích

Další zajímavé články

Reklama

Komentáře

Komentujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *