Cestuj s námi a objevuj nová místa každý den

Eichhörnchenwald Lenzerheide – místo, kde můžete krmit veverky z ruky

Vítejte v kouzelném světě Eichhörnchenwald Lenzerheide – jedinečného parku ve švýcarské oblasti Lenzerheide, kde se setkáte s roztomilými veverkami a budete mít příležitost krmit je přímo z ruky. Tento park je pro všechny milovníky přírody a zvířat skutečným rájem. Ponořte se s námi do přírodního prostředí plného zeleně, klidu a harmonie, kde můžete zažít jedinečné a nezapomenutelné okamžiky s těmito roztomilými tvory.

Eichhörnchenwald Lenzerheide

Eichhörnchenwald Lenzerheide je známý svou neobvyklou interakcí mezi člověkem a veverkami. Veverky se přibližují k návštěvníkům a ochotně přijímají potravu přímo z jejich rukou. Je to nejen nezapomenutelný zážitek, ale také skvělá příležitost pro fotografy zachytit tyto chvíle plné radosti a harmonie mezi člověkem a zvířetem.

Eichhörnchenwald Lenzerheide se nachází v malebné přírodě obklopené horskými vrcholy a je ideálním místem pro relaxaci a ponoření se do klidné atmosféry. Tento park je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro páry a jednotlivce, kteří si chtějí užít přírodu a zažít blízký kontakt s divokými veverkami.

V Eichhörnchenwaldu je klíčové dodržovat pravidla ohleduplného chování k veverkám. Je důležité respektovat jejich přirozenost a zachovat jejich prostředí čisté a neporušené. Park poskytuje návštěvníkům informace a pokyny, jak se správně chovat při interakci s veverkami, aby se zachovala jejich pohoda a bezpečnost. Nezapomínejte tedy prosím na ohleduplné a slušné vychování.

Jak se dostat do parku Eichhörnchenwald Lenzerheide?

Pokud se chystáte navštívit Eichhörnchenwald Lenzerheide a chcete zažít neuvěřitelné setkání s veverkami, je potřeba zjistit, jak se tam dostat. Tento čarovný park se nachází v malebné oblasti Lenzerheide, která se nachází ve švýcarských Alpách. Nejlepší je pravděpodobně vlastní vozem.

  1. Vlastním vozem – Autem bude cesta nejlepší a nejpohodlnější. Z Prahy trvá přibližně 7 hodin – necelých 700 km. Záleží odkud cestujete, ale dálniční známku by mělo stačit zakoupit pouze v Česku. Do města se dostanete bez problémů je dobře přístupné a jsou zde udržované silnice.
  2. Vlakem – Záleží odkud budete cestovat, ale z Prahy jede vlak až do Lagerstrasse, který je vzdálený pouhých 120 km od parku Eichhörnchenwald Lenzerheide, takže si buďto můžete pronajat vozidlo nebo si výlet prodloužit a navštívit místní města a památky.

Existuje samozřejmě ještě několik možností jak se do parku Eichhörnchenwald Lenzerheide dopravit – letecky, na kole nebo dokonce pešky, ale to už je pro odvážnější cestovatele a letecky se to neoplatí. Park Eichhörnchenwald Lenzerheide je snadno dostupný a nachází se v blízkosti hlavních turistických atrakcí této oblasti.

Závěr

Eichhörnchenwald Lenzerheide je opravdu jedinečným místem, které nabízí nezapomenutelný zážitek s veverkami. Možnost krmit a pozorovat tyto roztomilé tvorů zblízka je vzácná a přináší radost nejen dětem, ale i dospělým. Tento les se stal přírodním útočištěm pro veverky a jejich společnost je opravdu kouzelná. Tak hurá za putováním světem!

Sdílejte článek na sociálních sítích

Další zajímavé články

Reklama

Komentáře

Komentujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *