Cestuj s námi a objevuj nová místa každý den

Co koupit partnerovi nebo partnerce na Valentýn?

Blíží se Valentýn a pro mnoho lidí to znamená hledání dokonalého dárku pro jejich partnera nebo partnerku. Pro neznalé – Valentýn se koná 14.2. Pokud vaše druhá polovička miluje cestování, máme pro vás pár nápadů na to, co můžete koupit jako perfektní valentýnský dárek.

Letenky do romantické destinace

Co může být romantičtější než cesta do krásného města se svým milovaným člověkem? Poohlédněte se po letenkách do Paříže, Říma, Benátek nebo jiného romantického města, které by se líbilo vašemu partnerovi nebo partnerce.

Wellness pobyt

Proč nezažít romantický víkend v lázních? Vyberte si lázeňský pobyt pro dva a užijte si společné chvíle v relaxační atmosféře. Můžete si užít masáže, saunování nebo vířivku, které jistě dodají vaší lásce novou energii.

Návštěva neznámého místa

Pokud váš partner nebo partnerka miluje objevování nových míst, proč nezajet na romantický výlet do méně známého města? Můžete se podívat na krásy českých měst jako je Litomyšl, Telč, nebo Luhačovice. Pokud se chcete podívat za hranice, můžete zkusit některé z evropských skvostů jako například Gdaňsk v Polsku, či Kotor v Černé Hoře.

Víkend na horách

Zajistěte si romantický víkend v horách a užijte si společné lyžování nebo snowboarding. Navštivte některé z nejkrásnějších horských středisek jako je Špindlerův Mlýn, Harrachov, nebo Štrbské pleso.

Procházka v přírodě

Pokud je váš partner nebo partnerka spíše typem, který si užívá klidnou atmosféru, můžete zkusit romantickou procházku v přírodě. Vyberte si některou z nejkrásnějších českých přírodních scenérií, jako je například Národní park České Švýcarsko nebo Bílé Karpaty.

Kniha o cestování

Pokud váš partner nebo partnerka miluje čtení o cestování, můžete zkusit najít nějakou zajímavou knihu o cestování, kterou by si mohl/a přečíst. Existuje spousta skvělých knih, které jistě potěší.

Letenky kamkoliv

Zkuste mrknout na levné letenky a vyberete destinaci, která by vás a vaši polovičku mohla zajímat. Pokud vaše polovička ráda cestuje, tak ji určitě letenky do některé z atraktivních destinací potěší a získáte společně zážitek na celý život.

Mapa světa na stěnu

Mapu světa lze pověsit na zeď a může být skvělým dárkem pro cestovatele. Můžete na ni označit místa, která již navštívili nebo ty, které chcete navštívit v budoucnu. Můžete k nim přidat i fotografie z cest. Zakoupit ji můžete například na Heurece, kde je spousta nástěnných map, stačí si vybrat dle svých preferencích.

Fotokniha

Věříme, že při cestování jste pořídili spoustu selfie a společných fotografií. Vytvořte své polovičce fotoknihu ze zážitků a společně stráveného času. Fotokniha bude skvělým dárkem, který bude připomínat společného chvíle. Fotoalba také zakoupíte na Heurece, poté už stačí pouze nechat vytisknout fotografie doplnit do alba a je to! (Výhodné a rychlé tisknutí fotografií nabízí např. Drogérie DM)

Kupte polovičce co si přeje

Chybí vaší polovičce nový batoh, fotoaparát nebo jiná výbava na cestování? Překvapte ji a kupte to co postrádá nebo jí/jemu chybí. Výbava, kterou potřebuji k cestování je dárek k nezaplacení.

Závěrem

Pro výběr vhodného dárku na Valentýna pro partnera nebo partnerku se vyplatí věnovat trochu času a přemýšlet nad tím, co by mohlo být pro něj nebo ni vhodné a co by mohlo vyjadřovat vaše společné cestovatelské zážitky a zájmy. Může se jednat o drobnosti, jako jsou mapy, průvodce, klobouky, trička nebo společné fotografie v rámci fotoknihy či koláže. Pokud chcete být originální a upoutat pozornost svého partnera či partnerky, zvažte výlet do města, které by ho nebo ji zajímalo, nebo romantický víkend. Ať už zvolíte jakýkoli dárek, nezapomeňte, že největším darem je vaše láska a pozornost, kterou svému partnerovi či partnerce věnujete každý den.

Sdílejte článek na sociálních sítích

Další zajímavé články

Reklama

Komentáře

Komentujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *